Foran

Co takhle hypotéka?

Pokud se člověk dostane do finančních potíží, může mu je pomoci vyřešit nějaká ta půjčka. A jak je známo, je třeba dobře zvážit, pro kterou z nabízejících se možností se rozhodnout, aby člověk neprohloupil.
Ovšem současně je pravdou i to, že člověk nejednou zase až tolik na výběr nemá. Poskytovatelů je totiž sice všude kolem dost a dost, jenže když má člověk hluboko do kapsy, neoplývá vysokými příjmy ani solidním daňovým přiznáním a možná má i nějaký ten záznam v registrech dlužníků, nikdo se zrovna dvakrát nehrne do toho, aby mu svěřil svoje peníze. Jak se říká, „důvěřuj, ale prověřuj“.úvěrová tíseň
A tak se nakonec někdo takový může vrátit ze všech bank, které jsou pro něho dosažitelné, s nepořízenou. A pak už mu vlastně zbývá jen poslední možnost. Ta, která mu s největší pravděpodobností vyjde.
Taková nebankovní hypotéka je totiž jako dělaná i pro někoho, kdo rozhodně není ideálním klientem, od koho dávají mnozí raději ruce pryč. A to proto, že jsou tu na žadatele kladeny jiné požadavky než někde v bance.
Aby jeden tuto hypotéku získal, musí splnit vlastně jen minimum požadavků.

  • Musí mít nemovitost, již by dal za takovou půjčku do zástavy.
  • Nebo musí znát někoho, kdo tak učiní se svou nemovitostí na území České republiky za něj.
  • Musí snadno dokázat alespoň takové příjmy, jež stačí na pozdější úhrady splátek.
  • A může mít nanejvýš takový záznam v registrech dlužníků, který nevzbuzuje obavy, že bude během splácení vadit.

spoření do pokladničky
Pokud člověk těmto podmínkám vyhoví, stačí, když na internetu vyplní jednoduchý formulář, zašle nebankovnímu poskytovateli několik snímků oné nemovitosti, dohodne se se zástupcem firmy na podrobnostech, po rychlém předschválení podepíše smlouvu a do tří dnů ze svého účtu vyinkasuje peníze.
Což, jak jistě sami uznáte, vypadá dobře. A také to dobré je. Ovšem logicky jenom pro toho, kdo bude půjčené peníze i řádně splácet.